Borusija Dortmund sinoć je šokirala fudbalsku javnost informacijama da je novom napadaču ovog tima Sebastijanu Aleu otkriven tumor.
Dortmund je potvrdio da je Ale napustio trening kamp u švajcarskom Bad Ragacu nakon što se na treningu požalio da se ne oseća dobro, a potom je odradio detaljne preglede.
Nažalost, Aleu je otkriven tumor na testisima što je šokiralo napadača Dortmunda, ali i sve u ovom klubu.
Ale se vratio u Dortmund gde će u narednim danima uraditi detaljne preglede, a nakon toga će doktori odlučiti šta je najbolje da se uradi u ovom trenutku.
Nakon svega oglasio se i Ale koji se putem društvrenih mreža zahvalio svima na porukama podrške koje je dobio od sinoć.
– Hvala svima koji su poslali poruku i dali mi podršku nakon jučerašnjih vesti. Ja i moja porodica vam se zahvaljujemo na tome. Sada sam fokusiran na oporavak i sigurno je da ću se vratiti još jači – poručio je Ale.
Merci à tous pour vos nombreux messages de soutien et d’affection depuis l’annonce d’hier.
Ma famille et moi même vous remercions.
Je vais maintenant me concentrer sur mon rétablissement pour revenir plus fort ??❤️ pic.twitter.com/crbtOfZAXM— Sébastien Haller (@HallerSeb) July 19, 2022
Bonus video:







Komentari (0)