Sa 14 godina se odvikavala od ALKOHOLA: Pevačica je imala svet pod nogama, a onda se UNIŠTILA (FOTO)

Mnogi kažu da se slavna pevačica uništila operacijama i prejedanjem

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
FOTO: Profimedia

Osim što je ćerka poznatog milionera i investitora Roba Granta, Lana Del Rej se od malena kupala u luksuzu, a zbog svog talenta i mračnih tekstova proslavila se na svim kontinentima.

Lana je još u ranoj mladosti pokazivala talenat za muziku, a pisala je svoje tekstove koje je izvodila u Njujorku, sve dok 2010. nije izdala svoj prvi studijski album “Lana Del Rej” za nezavisnu izdavačku kuću. Ipak, album je vrlo brzo povučen iz prodaje, a o razlozima toga Lana nije nikada javno govorila.

Prvi put je za jedan strani magazin otkrila da je bila zavisnik od alkohola, te da je sa 14 godina prvi put bila na odvikavanju.

– Pila sam alkohol kad god sam bila u prilici, često i sama. Tada je sve to delovalo u redu. Već sa 14 godina roditelji su me prvi put poslali na kliniku za odvikavanje – ispričala je pevačica.

Pevačica se verila za pevača Šona Larkina kog je upoznala preko aplikacije za upoznavanje. Lana je donela odluku da se više ne pojavljuje u javnosti, a paparaci su je nedavno slikali u neobaveznoj šetnji, gde se jasno videla promena u njenom fizičkom izgledu.

Pored toga što je nabacila nekoliko kilograma viška, pevačica je naišla na oštre kritike zbog preterane upotrebe filera i botoska.

Pored toga, za Lanu duže vreme se govori da se izobličila operacijama, a da su promene najvidljivije na njenom nosu. Strani mediji prenose da Lana nije dirala samo nos, već da je imala niz intervencija na svom licu – usta, jagodice, botoks…

Mnogi njen izgled komentarišu i na društvenim mrežama. Nakon što se Lana ugojila 15 kilograma, kako prenose inostrani mediji, odmah je postala žrtva “fat shaminga”. To zapravo znači da su je odmah vređali, omalovažavali i kritikovali samo zbog izgleda njenog tela – jer očigledno da joj nije dozvoljeno da se ugoji.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by CLASSY WOMEN MAX (@classywomenmax)

BONUS VIDEO:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar