OBRT u slučaju ubistva Mileta iz Požarevca: Majka i sin ZANEMELI tokom saslušanja

U narednim danima biće ispitani svedoci, rekao je izvor iz istrage

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Objektiv.rs/Tamara Gak, Shutterstock/Ilustracija

U Višem javnom tužilaštvu u Požarevcu danas su saslušani F. S., U. S. i V. S., majka i njena dvojica sinova zbog ubistva supruga, odnosno oca Miroljuba Stanojevića (65) u selu Dragovac kod Požarevca.

– Majka i njeni sinovi branili su se ćutanjem. Određeno je zadržavanje majci i njenom mlađem sinu na osnovu materijalnih dokaza. Stariji sin je pušten – navodi izvor.

– U ovoj fazi postupka nema dokaza da je stariji sin učestvovao u zločinu. Majka i mlađi sin terete se za ubistvo u saizvršilaštvu. U narednim danima biće ispitani svedoci – rekao je izvor iz istrage.

Podsetimo, požarevačka policija uhapsila je juče F. S., U. S. i V. S. kojima se na teret stavlja ubistvo počinjeno pre godinu dana.

– Višemesečnim radom inspektori su došli do dokaza da su najbliži članovi porodice usmrtili Miroljuba. Miroljub je usmrćen sa dva hica iz puške – objašnjava izvor.

Kako su mediji već pisali, zločin se dogodio prošle godine na Veliki petak. Tog dana policija je poznatog poljoprivrednika našla u zapaljenom automobilu u njivi na kraju sela. Kola su zapaljenja u pokušaju da prikriju zločin.

U prvi mah ništa nije ukazivalo da iza zločina kakav se ne pamti stoje članovi porodice. Sada osumnjičeni majka i sinovi, tada su spremili sahranu Miroljubu, nosili crninu i oplakivali ga.

Prema našim informacijama, oni su juče bili iznenađeni hapšenjem.

BONUS VIDEO:

Izvor: Telegraf

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar