Predsednik Srbije Aleksandar Vučić biće gost u emisiji “Ozbiljno sa Đukom”, koju ćemo emitovati večeras sa početkom u 20 sati, na portalu Objektiv.rs i na našem Jutjub kanalu!
Biće to prilika da gledaoci emisije koju vodi Vladimir Đukanović svega nekoliko sati pre početka predizborne tišine od predsednika Vučića čuju odgovore na sva ključna pitanja koja muče građane, posebno sada kada se ceo svet nalazi u izuzetno teškoj političkoj i ekonomskoj situaciji zbog rata u Ukrajini.
“Ozbiljno sa Đukom” je serijal ekskluzivnih intervjua koji vodi Vladimir Đukanović Đuka, advokat i član Predsedništva Srpske napredne stranke, i koji se emituje jednom nedeljno na našem Jutjub kanalu i na portalu Objektiv.rs.







Pa naravno da ako boga ima, Vučić treba i mora da pobedi!
Надам се да ће победити Вучић!