Odlučeno je da će se snimati film o legendarnom hrvatskom košarkašu Draženu Petroviću.
Več je poznato da će ovaj film režirati Danilo Šerbedžija, sin čuvenog glumca Radeta Šerbedžije, a pitanje koje sve zanima je ko će tumačiti tragično preminulog košarkaša.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
Draženova majka Biserka sigurno je najpozvanija da priča ovu temu.
– Pristala sam da kraj filma o Draženu bude vrlo emotivan jer njegov život je bio melodrama, bez odgađanja ili dodavanja, da bude onakav kakav je njegov život zaista i bio. A bio je očigledno za melodramu, način života, njegov završetak, to mora biti tako – kaže Biserka za Večernji list i dodaje:
– Još ranije, slovenački menadžer iz Los Anđelesa ponudio nam je da Amerikanci snime igrani film o Draženu. Hteli su otkupiti od nas pravo na ime i da potom mi kao porodica više nemamo ništa s tim. Ali nije nam to odgovaralo, hteli bismo imati udela u tom filmu, da tu bude emocija, pa smo odbili. Bila je reč o 100.000 dolara. Ja sam htela da taj film naprave naši ljudi. I da ne bude dokumentarni nego igrani film. To je neki vrhunac.
Jedno ime za ulogu Dražena se nameće.
– Mislav Čavajda bio bi sjajan za ulogu Dražena, ali to mora odrediti struka.
View this post on Instagram
Sada je sve jasno! Trese se teniski svet: Premijer Australije poslao poruku Novaku Đokoviću!







Komentari (0)