SKANDAL u skupštini lažne države: Svađali se oko SRPSKOG pića (VIDEO)

Smetaju im proizvodi koji dolaze iz centralne Srbije

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Printskrin/Youtube

Poslanik Alijanse za budućnost Kosova Beke Beriša zatražio je danas od predsedavajućeg skupštine lažne države Glauka Konjufce da ukloni srpske proizvode iz skupštinskog bifea, prenosi Kosova pres.

Beriša je jedno piće, proizvedeno u Srbiji, doneo do stolica na kojima sede Konjufca i premijer privremenih prištinskih institucija Aljbin Kurti, tražeći da se ovaj proizvod više ne služi u bifeu skupštine u Prištini.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

On je dodao da su predstavnici vladajućeg Samoopredeljenja, kao stranka, više puta dokazali svoj otpor prema proizvodima koji dolaze iz centralne Srbije, prenosi Kosovo onlajn.

“U skupštinskom bifeu služi se piće iz Srbije. Zamolio sam predsednika Konjufcu da ne dozvoli da se ovo piće služi, jer su oni veoma glasni bili protiv srpskih proizvoda”, rekao je Beriša.

Ministarka industrije, preduzetništva i trgovine u vladi privremenih prištinskih institucija Rozeta Hajdari najavila je ranije mogućnost uvođenja mera protiv konditorskih proizvoda iz centralne Srbije, zbog “zaštite lokalnih proizvođača od uvoza”.

BONUS VIDEO:

Izvor: Tanjug

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar