Čović prvi čovek Evrolige? Predsednik Zvezde progovorio o temi koja je zapalila košarkašku javnost!

- Zdravlje, Crvena zvezda, pa Evroliga - ističe Nebojša Čović

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Peđa Milosavljević/STARSPORT

Predsednik Crvene zvezde Nebojša Čović je gostujući na televiziji Prva odgovorio na pitanje o Evroligi i eventualnoj mogućnosti da preuzme čelnu ulogu u evropskoj košarci.

– Što se mene tiče, ja sam u kontaktu već 20-ak godina sa tim ljudima. Ne želim da prejudiciram. Jesu se pojačali ti kontakti, ali da postavimo stvari po redosledu. Prvo moramo da razmišljamo o Crvenoj zvezdi, ona još nema rukovodstvo, ja sam u svojstvu vršioca dužnosti. Do kraja godine će se obaviti svi izbori u klubu, a što se tiče Evrolige, ona je drugi prioritet u odnosu na Crvenu zvezdu – rekao je Čović.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Ipak, prvo se čeka da Čović odluči da li će nastaviti da vodi Zvezdu, pošto mu je istakao mandat.

– Ako ne prihvatim ni jednu ni drugu funkciju, to će značiti da mi moje zdravstveno stanje ne omogućava da uđem u tako ambiciozne projekte koji nose velike izazove.

Prioriteti Nebojše Čovića su sledeći:

– Zdravlje, Crvena zvezda, pa Evroliga.

Bonus video:

Samo za Željkove oči: Neverovatan potez košarkaša Partizana nakon pobede nad FMP-om! (VIDEO)

 

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar

Izdvojeno za vas