Odigrane su prve utakmice četvrtog kola Premijer lige koje su bile na programu u subotu od 16 časova.
Ekipa Mančester junajteda je na svom terenu savladala ekipu Njukasla sa 4:1 uz dva povratnička gola fenomenalnog Kristijana Ronalda.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
Mančester Siti je slavio protiv Lestera u gostima minimalnim rezultatom. Prvi gol za “građane” postigao je Bernardo Silva u 62. minutu.
Vulverhempton je u gostima savladao Votford sa 2:0. Vulvsi su poveli zahvaljujući Sijeralti, koji je upisao autogol u 74. minutu igre.Hvang Hičan je bio strelac drugog pogotka u 83. minutu za konačan rezultat. Arsenal je ostvario svoj prvi trijumf u prvenstvu. “Tobdžije” su postigle svoj prvi gol u Premijer ligi posle tri kola suše. Obamejang je bio heroj meča, posle asistencije Pepea u 66. minutu. Ovo je ujedno i jedini gol na meču.
Brajton je slavio 1:0 u gostima protiv Brentforda, a jedini strelac je bio Trosard u samom finišu.
Sautempton i Vest Hem odigrali su bez golova.
Premijer liga, četvrto kolo:
Arsenal – Norič 1:0 (0:0)
Obamejang 66
Lester – M. Siti 0:1 (0:0)
Silva 62
M. Junajted – Njukasl 4:1 (1:0)
Ronaldo 45+2, 62, Fernandeš 80, Lingard 90+2 – Mankiljo 56
Votford – Vulverhempton 0:2 (0:0)
Sieralta 74, He-Čan Hvang
Kristal Palas – Totenhem 3:0 (0:0)
Zaha 75, Eduar 84, 93
Brentford – Brajton 0:1 (0:0)
Trosar 90+5
Sautempton – Vest Hem 0:0
18.30 Čelsi – Aston Vila
Nedelja:
17.30 Lids – Liverpul
BONUS VIDEO:







Komentari (0)