Zverevov brat “pecnuo” Đokovića dok je intervjuisao Danila Medvedeva

Nije mogao da ostane uzdržan i profesionalan...

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Tiziana FABI / AFP / Profimedia

Miša Zverev, bivši teniser, a sada stručni konsultant na Eurosportu je intervjuisao Danila Medvedeva nakon plasmana u polufinale US opena.

Medvedev je odgovarao na njegova pitanja, a jedna se ticala eventualnog duela sa Zverevim, kao da će proći u finale i kao da ne igra protiv najboljeg tenisera svih vremena.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

– Prvo da vidimo kakav će da bude Saša, biće zanimljivo. Namučio ga je dosta ove godine i dobio na Olimpijskim igrama. Znamo šta juri Novak, moraću da se pripremim, ne možete da igrate normalno protiv igrača koji juri 21. i kalendarski slem – rekao je Medvedev, da bi nakon toga Miša Zverev bacio opasku da se nada da će njegov brat igrati za pehar na US openu.

– Nadam se da ću videti Sašu protiv tebe u finalu –  istakao je Zverev senior, koji nije uspeo da sakrije emocije i profesionalno odradi posao koji obavlja.

Bonus video:

Medvedev jedva pomenuo Novaka i Zvereva: O ovome Rus razmišlja nakon plasmana u finale US opena

 

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar