Predsednik Vučić sa Al Mubarakom: Beograd na vodi nastao kao ZAJEDNIČKI projekat Srbije i Emirata (FOTO)

"Srećan sam što je naš dragi prijatelj Khaldoon Al Mubarak danas mogao da vidi rezultat rada naše dve zemlje"

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Printscreen/Instagram

Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić izrazio je zadovoljstvo što je Khaldoon Al Mubarak danas mogao da vidi ogromne rezultate rada Srbije i Ujedinjenih Arapskih Emirata na Beogradu na vodi.

Predsednik Vučić je svoju zahvalnost iskazao na Instagram stranici buducnostsrbijeav.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

– Srećan sam što je naš dragi prijatelj Khaldoon Al Mubarak danas mogao da vidi rezultat rada naše dve zemlje. Beograd na vodi je nastao kao zajednički projekat Srbije i Emirata, važan i veliki za oba naroda! Hvala što ste uvek bili sa nama. I kada je trebalo da gradimo, da spašavamo živote ili snažimo naš zdravstveni sistem. Neka živi prijateljstvo Srbije i Emirata!???? – objavio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić.

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je danas sa ministrom finansija u Vladi Republike Srbije i članom Predsedništva Srpske napredne stranke Sinišom Malim i Khaldoonom Al Mubarakom obišao Beograd na vodi.

BONUS VIDEO: 

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar