Karma je čudo: Odglumio pad kao da ga je pogodio snajper, pa mu se sve vratilo i to duplo (VIDEO)

Videli smo mnogo ovakvih situacija

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Twitter / Printscreen

Južnoamerički fudbal je poseban sam po sebi, sa pregršt kontroverznih situacija, a jedna takva stiže nam sa utakmice venecuelanske lige. Bilo je to na utakmici Hermanos KolenarezsEstudijantes de Merida.

Početkom drugog poluvremena nakon centaršuta s leve strane Maikol Uzkategui je pao u svom kaznenom prostoru kao da je pogođen snajperom, ali igrači Estudijantesa nisu hteli da izbace loptu.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Nekoliko sekundi kasnije Maikola je stigla surova kazna i može se reći da je kosmička pravda zadovoljena s poukom da u fudbalu pa i generalno u sportu nikada ne treba varati.

Flores je šutirao sa 20-ak metara, a lopta je na putu prema golu pogodila upravo Maikola, promijenila je smer, prevarila golmana i završila u mreži za izjednačenje rezultata.

“Mokri snovi” navijača Zvezde: Ako se ovi transferi obistine, crveno-beli bi imali pravi “drim tim”

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar