Bio je veoma POPULARAN, snimio je duet sa Anabelom, išao na Evroviziju, a danas je NEPREPOZNATLJIV (FOTO)

Muziku je napustio zbog fakulteta

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Youtube/Printscren/Eurovision Song Contest

Pevač Fuad Backović poznatiji kao Deen bio je veoma popularan tokom devedesetih godina prošlog veka, a proslavio se kao član grupe “Seven Up”.

Velika promena: Sada kažu da je kao avion, a OVAKO je pobednica Zadruge izgledala pre OPERACIJA (FOTO)

Deen je muzikom počeo da se bavi kada je imao 12 godina, a u popularnom bendu počeo je da nastupa 1997. godine, da bi već 1998. dobio ponudu da nastupa za hor opere.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Tako je učestvovao i u operi Karla Orfa “Karmina Burana” i svojim glasovnim mogućnostima sve ostavio bez daha.

Bila je skromna seljančica, a danas je prava BOMBA: Zanemećete kada vidite kako izgleda Milijana iz Đekne

Međutim, krajem 2000-ih se povukao sa muzičke scene kako bi upisao fakultet modnog biznisa na Institutu Marangoni u Milanu.

Fakultet je  završio, a Bosnu i Hercegovinu je dva puta predstavljao na Evroviziji.

Prvi put se na popularnom takmičenju pojavio 2004. godine u Istanbulu sa pesmom “In the disco” koju mu je napisala Vesna Pisarović i osvojio deveto mesto. Drugi put je na Evrovitiji učestvovao 2016. godine u Stokholmu sa pesmom “Ljubav je”, ali tada nije uspeo da se plasira u finale.

Zavela je BIVŠEG poznate pevačice, igrala je sa POLITIČAROM: Evo kako danas izgleda OVA pevačica (FOTO)

Sarađivao je sa mnogim poznatim muzičarima, a njegov duet sa Anabelom “Ja imam nekog” bio je veliki hit.

Danas nije mnogo prisutan u javnosti, a izgleda potpuno drugačije nego na početku karijere.

Njegov nastup na Evroviziji možete pogledati na linku ispod:

 

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar