Aleksandra Subotić progovorila o trudnoći i o polu bebe! (FOTO)

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto:ScreenShot Instagram

Vest da je Aleksandra Subotić u drugom stanju iznenadila je mnoge. Bivša učesnica “Parova” i “Zadruge” čeka bebu sa svojim dečkom Petrom Raspopovićem Pecom, zvanim Vijagra, a sada je progovorila o tome. – Presrećna sam! Magdalena kaže da hoće brata, meni i Peci je jedino bitno da je živo i zdravo. Još uvek ne znamo pol bebe, rano je – rekla je Aleksandra, a onda je izjavu dao i njen partner.

– Tačno je da postajemo roditelji. Aleksandra je već ušla u treći mesec – rekao je budući tata.

 

Погледајте ову објаву у апликацији Instagram

 

Srećna nova 2020 svima od Pece i Aleksandre ♥️! Da vam nikad ne fali para , sreće i ljubavi ❤️??☃️?

Објава коју дели Aleksandra Subotic (@sandrasuboticss) дана

 

Izvor: Alo

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar