Nataša Radan je ove nedelje vođa odlukom Mirka Gavrića koji je u nedelju veče napustio imanje u Šimanovcima. Nataša je kao svoju omiljenu osobu, sa kojom će spavati u “Hotelu Zadruga” narednih sedam dana, postavila Stefana Karića.
Mina Vrbaški šokirala tvrdnjama: Zorice, pokušala si da me podvodiš! (FOTO)
Kada su zadrugari otišli na spavanje, Stefan i Nataša uputili su se ka hotelu. Malo su odlučili tamo da se opuste, pa je tako Nataša završila u spavaćici, dok je Karić na sebi imao samo donji veš.
Da situacija bude još zanimljivija, Nataša je odlučila da izmasira Kariću noge, a osim na butinama, njene ruke su često završavale po nekoliko sekundi i u njegovom međunožju.
Погледајте ову објаву у апликацији Instagram
U video-prilogu koji se nalaze u nastavku ovog teksta možete pogledati kako je sve izgledalo.
Zadruga 3 – Nataša se opustila sa Karićem u hotelu, pa se zanela sa rukama, 1.deo – 25.02.2020. pic.twitter.com/4MmoR8htvC
— Zadruga Official (@ZadrugaOfficial) February 25, 2020



Komentari (0)