Novak Đoković je najavio spektakl na Srbija openu, a po prvim informacijama spektakla će i biti, i to velikog.
Najbolji teniser na svetu je vratio jak ATP tunrir u glavni grad Srbije, na kojem će pored Novaka, učestvovati Dominik Tim, Dušan Lajović i Filip Krajinović.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
Međutim, to nije sve! Kako javlja italijanski teniski novinar Luka Fiorino na svom Tviter nalogu, u aprilu će u Beograd doći i Gael Monfis i Stan Vavrinka.
This year Barcelona has found a fearsome competitor: Belgrade.
Who will play in the Serbian capital?
Novak Djokovic ??
Dominic Thiem ??
Gael Monfils ??
Stan Wawrinka ??The entries deadline for both tournaments are scheduled for Monday 22 March at 18:00 (italian time).
— Luca Fiorino (@FiorinoLuca) March 12, 2021
“Nakon skoro jedne decenije, ponovo ćemo imati turnir u kategoriji 250. Nadam se da će se neke stvari smiriti do tada, da bi publika uživala u mečevima vrhunskih tenisera. Velika imena će doći, ne smem još da ih otkrivam. Nadam se dobrom tenisu, lepom vremenu i publici na tribinama”, objasnio je Đoković tokom nedavnog gostovanja na RTS.
“Srbija open”, turnir u rangu 250, biće održan od 19. do 25. aprila, a prijavljivanje za turnir trajaće do 22. marta.
Federer primoran na ovaj potez: Nemam izbora, moram to da uradim!







Komentari (0)