Italijanski modni dizajner Ðorđo Armani odlučio je da, u okviru Milanske nedelje mode, održi reviju iza zatvorenih vrata zbog širenja koronavirusa u Italiji.
The Women’s FW20-21 fashion show will be held behind closed doors. This is a preventative measure decided by Mr Armani to support national efforts in safeguarding public health.
Watch the live streaming at 4pm CET today on https://t.co/NWwXAxiY4f pic.twitter.com/jAKhv2YlOG
— Armani (@armani) February 23, 2020
Kako je odlučeno, revija će se održati bez prisustva publike, ali biće snimljena i prikazana uživo danas, u 16 časova, na Armanijevoj veb stranici, saopštila je kompanija.
Nacionalna komora italijanske modne industrije, koja organizuje reviju, saopštila je da je Armani prvi koji je doneo takvu odluku, prenosi Tass.
Giorgio #Armani cancels #Milan #FashionWeek show over #coronavirus fears. https://t.co/mBSpLj1xzl #Italy
— Carles Dijous (AAlb) (@carlesdijous) February 23, 2020
U Italiji je najveći broj slučajeva zaraženih koronavirusom zabeležen u Lombardiji, čiji je administrativni centar grad Milano u kome se revija održava.
Armani predstavio kolekciju u Milanu, pa šokirao optužbom na račun modne industrije (FOTO)
Pratite nas i putem iOS i android aplikacije – Objektiv.rs







Komentari (0)