Ivan T. (22), koji je noćas preminuo u Urgentnom centru od posledica uboda nožem u srce, nekoliko minuta pre kobnog napada dobio je telefonski poziv nakon čega je izašao iz svog stana.
Mladić je veče proveo u jednom stanu u Novom Beogradu gde je dočekao Srpsku novu godinu.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
– Ivan se vratio kući oko 3 ujutru kad ga je neko pozvao na telefon. Izašao je napolje, a kako ga dugo nije bilo, otac je izašao za njim i našao ga na pločniku. Imao je ubodnu ranu i mnogo je krvario.
Mladića, koji je još davao znake života, otac je pronašao na stazi između zgrada na oko 500 metara od njihove zgrade u Ulici Ivana Ribara u Novom Beogradu.
Otac ga našao na pločniku u LOKVI KRVI: Detalji jezivog ubistva mladića (22) u Novom Beogradu
– Video sam jednog Ivanovog druga koji pokušava da mu pomogne. Vikao mu je “izdrži, izdrži”. Ne znam ko je mogao da ga napadne. Očekujem da policija to brzo reši – rekao je Ivanov otac koji se jedva drži na nogama.
Uz pomoć jednog Ivanovog druga odmah je teško ranjenog sina ubacio u automobil i odvezao u Urgentni centar, ali je Ivan T. nažalost uprkos reanimaciji ubrzo podlegao povredama.
Prema nezvaničnim saznanjima policija ima izvesna operativna saznanja i vrlo brzo se očekuje hapšenje osumnjičenog za ubistvo mladića.







Komentari (0)