U jednoj veoma neizvesnoj utakmici u “Litl Cezar Areni” ekipa gostujućeg Bostona došla je do pobeda dva minuta do kraja meča.
Kao i sama završnica i kompletan mač i sam start bili su izutetnu uzbudljivi, tako da je prva deonica završena sa 33:31 za Pistonse.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
Locked and Loaded 2️⃣3️⃣ @blakegriffin23 | #DetroitUp pic.twitter.com/4NcXvckWCH
— Detroit Pistons (@DetroitPistons) January 3, 2021
Druga četvrtina donela nam je odgovor Seltiksa, koji se takođe nisu previše odvajali od Detroita, pa je najveća prednost bila svega +7, a rezultat na poluvremenu 57:61.
— Boston Celtics (@celtics) January 3, 2021
Boston je u drugom poluvremenu nastavio u istom ritmu i tokom čitave treće četvrtine držao je jednoficrenu prednost, tako da je na kraju treće deonice bilo 88:91.
Poslednja četvrtina donela nam je jednu veoma neizvesnu završnicu. Boston se držao do polovine četvrtine, kada je Detroit uspeo da povede posle dugo vremena.
0️⃣➡️1️⃣3️⃣ pic.twitter.com/ndn1QOUqLM
— Boston Celtics (@celtics) January 3, 2021
U poslednja dva minuta se ušlo u rezultatsku klakalicu, a Pistonsi su imali nekoliko prilika da se odvoje na nedostižnu prednost, ali je Grifin promašio dve trojke.
Na kraju je Grent sa slobodnih bacanja doneo izjednačenje Detoritu, a poslednji napad je bio u rukama “zelenih”.
JAYSON TATUM.
GAME. WINNER. ? pic.twitter.com/7AA3cbV1Zs
— SportsCenter (@SportsCenter) January 3, 2021
Tejtum je preuzeo odgovornost na sebe i sjajnom promenom je izbacio Grifina iz ravnoteže, nakon čega je dobio otvoren šut sa poludistance, koji nije promašio dva minuta pre kraja, čime je i postignut konačan rezultat 120:122.
Ovom pobedom Boston je došao do skora 4-3, sa kojim zauzimaju 6. poziciju na Istoku, dok je Detroit na 14. mestu sa skorom 1-5. Interesantno je da je jedina pobeda Detorita ove sezone bila upravo protiv Bostona pre par kola.
Užasne vesti iz Oklahome: Aleksej Pokuševski doživeo potres mozga







Komentari (0)