De Brujne kaže da on NE MOŽE da nadoknadi odlazak jednog igrača: Bio nam je mnogo bitan…

Španac ovog leta napustio klub

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Tanjug/Nick Potts/Pool via AP

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su sinoć na svom premijernom meču u ovosezonskoj Premijer ligi Vulverhempton sa 3:1.

Magija Premijer lige: Siti odigrao sjajno i SLAVIO protiv teškog protivnika, minimalac Aston Vile (VIDEO)

Strelac prvog pogotka je Kevin De Brujne, koji je rekao posle utakmice sledeće:

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

“Možete da pomognete ekipi na razne načine. Znam da je u današnjem fudbalu sve statistika. Sve se vrti oko statistike. Ja bih voleo da imam pet golova i pet asistencija u sezoni, a da osvojimo titulu”, aludirao je on na svoj tim sa bele tačke.

Govorio je i o Davidu Silvi, koji je ovog leta napustio klub.

“David Silva je fantastičan igrač i bio je najznačajniji igrač u ekipi. Ja ne mogu da nadoknadim ono što je on radio. Biće teško uopšte nadoknaditi njegov odlazak, bio nam je bitan na terenu i van njega”, kaže Belgijanac.

Svi se raspituju za njega, ZOVU GA! Ponude evropskih klubova pljušte, a Pejića zanima samo Srbija (VIDEO)

 

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar