Novak Đoković je odlučio da prinudnu pauzu i treninge nastavi u Španiji.
Prvi reket sveta je danas otputovao u Marbelju gde će se pridružiti supruzi Jeleni i deci koji su pre nekoliko dana otišli, pišu “Novosti”.
Nole će tamo doneti i konačnu odluku oko učešća na predstojećim turnirima, pre svega oko Ju-Es opena i Rolan Garosa.
I dalje postoji dosta nepoznanica oko organizacije dva grend slema, posebno kada je Njujork u pitanju. Očekuje se da će se uskoro održati sastanak Saveta igrača posle čega će se mnogo više znati.
Odlučeno: Novak ne ide u KARANTIN! Ovo su najnovija, striktna pravila za sve tenisere







Komentari (0)