Prvi potpredsednik vlade i ministar finansija Siniša Mali našao se na čelu kolone koja će ponosno poneti najveću zastavu Srbije — dugu čak pola kilometra, široku devet metara.
Podsećamo, kada se kaže da je zastava duga pola kilometra, mnogima to zvuči kao apstraktan podatak. Međutim, kada se prevede u slike koje svako može da razume, postaje jasno o kolikom simbolu je reč. Kada se razvije u ravnoj liniji, ova trobojka protezaće se od zgrade Vlade Srbije pa sve do raskrsnice kod Pionirskog parka.
View this post on Instagram
– Ponosni na srpsku trobojku! Srbija pobeđuje – napisao je ministar Mali uz podeljene fotografije sa građanima i istorijskom srpskom trobojkom!
BONUS VIDEO:







Komentari (0)