“Ponosan na Srbiju i njene građane”: Vučić objavio snimak nove deonice Moravskog koridora uoči zvaničnog otvaranja (VIDEO)

Svečanosti će prisustvovati predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Printscreen Instagram/avucic

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je snimak na Instagramu na kojem je prikazao novu deonicu Moravskog koridora uoči njegovog zvaničnog otvaranja, koje je zakazano za sutra u 17 časova.

– Zajedno gradimo budućnost! Ponosan na Srbiju i njene građane! – napisao je predsednik u opisu snimka.

Naime, nova deonica Moravskog koridora, od petlje Adrani kod Kraljeva do petlje Preljina kod Čačka, biće svečano puštena u saobraćaj sutra, u petak, 26. juna 2026. godine, u 17.00 časova.


Svečanosti će prisustvovati predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić, čime se obeležava završetak još jednog ključnog dela prvog digitalnog auto-puta u Srbiji.

Ova poddeonica Sektora 3, duga 28,71 kilometar, direktno spaja Kraljevo sa auto-putem „Miloš Veliki“ u Preljini. Time se drastično skraćuje vreme putovanja između dva velika privredna centra i omogućava brži i bezbedniji saobraćaj za više od pola miliona građana centralne Srbije.

BONUS VIDEO:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar