Vučević: “Imamo jasnu rešenost da nastavimo borbu za Srbiju koja radi, gradi se, napreduje i ne odustaje”

"Vidimo se 27. juna u Beogradu"

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Printscreen/Instagram/milosvucevic

Predsednik Srpske napredne stranke i savetnik predsednika Republike Miloš Vučević prisustvovao je danas u Novom Sadu sastanku Gradskog odbora Srpske napredne stranke u proširenom sastavu.

On se tim povodom oglasio i na društvenoj mreži Instagram.

“Danas smo u Novom Sadu održali sastanak Gradskog odbora Srpske napredne stranke u proširenom sastavu.

Puna sala, dobra energija i jasna rešenost da nastavimo borbu za Srbiju koja radi, gradi se, napreduje i ne odustaje od svoje budućnosti.

Vidimo se 27. juna u Beogradu, da zajedno pošaljemo jasnu poruku da je Srbija naša porodica i da će pristojna Srbija pobediti svaku mržnju, podelu i pokušaj zaustavljanja njenog razvoja”, napisao je on.

BONUS VIDEO:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar