Predsednik Srpske napredne stranke i savetnik predsednika Republike Miloš Vučević prisustvovao je danas u Novom Sadu sastanku Gradskog odbora Srpske napredne stranke u proširenom sastavu.
On se tim povodom oglasio i na društvenoj mreži Instagram.
“Danas smo u Novom Sadu održali sastanak Gradskog odbora Srpske napredne stranke u proširenom sastavu.
Puna sala, dobra energija i jasna rešenost da nastavimo borbu za Srbiju koja radi, gradi se, napreduje i ne odustaje od svoje budućnosti.
Vidimo se 27. juna u Beogradu, da zajedno pošaljemo jasnu poruku da je Srbija naša porodica i da će pristojna Srbija pobediti svaku mržnju, podelu i pokušaj zaustavljanja njenog razvoja”, napisao je on.
BONUS VIDEO:







Komentari (0)