Kraj posle dve sezone: Sterling Braun zvanično otišao iz Partizana

Njegova sledeća destinacija u karijeri biće litvanski Žalgiris

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: KK Partizan

Američki košarkaš Sterling Braun zvanično je napustio Partizan.

Beogradski klub je potvrdio prekid saradnje preko društvenih mreža. Crno-beli će za ovaj transfer dobiti ugovoreno novčano obeštećenje. Iskusni bek odlazi iz Beograda godinu dana pre isteka ugovora.

Njegova sledeća destinacija u karijeri biće litvanski Žalgiris. Braun je stigao u Partizan leta 2024. godine iz berlinske Albe.

Tokom prve sezone pružao je fenomenalne partije na terenu. Bio je jedan od najzaslužnijih igrača za osvajanje titule u ABA ligi.

Ipak, u ovoj takmičarskoj godini Amerikanac je zabeležio pad u formi.

Zbog slabijih igara klub i košarkaš su dogovorili sporazumni rastanak. Partizan je igraču javno poželeo sreću u nastavku sportske karijere.

“Sterling Braun nastavlja karijeru u drugom klubu. Nakon dve sezone u crno-belom dresu, doskorašnji bek Partizana će uz dogovoreno obeštećenje promeniti sredinu. Srećno SB!”. Pogledajte OVDE.

BONUS VIDEO:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar