Kakvo iznenađenje u Rimu! Dino Prižmić priredio je senzaciju i eliminisao Novaka Đokovića već na startu mastersa.
Iako je najbolji srpski teniser silovito otvorio meč i dobio prvi set, pauza od dva meseca očigledno je ostavila traga.
Mladi Hrvat je osetio trenutak, podigao nivo igre i preokretom (2:6, 6:2, 6:4) došao do trijumfa karijere.
Nakon meča, Prižmić je uz poruku „Nole, bilo je zadovoljstvo“ (pogledajte OVDE) pokazao duboko poštovanje prema idolu, dok je Đoković sportski čestitao talentovanom protivniku na zasluženoj pobedi.
BONUS VIDEO:







Komentari (0)