Zoran Janković najavio kandidaturu za novi mandat na mestu gradonačelnika Ljubljane

On je u Ljubljanskom zamku, gde je održana svečana sednica Gradskog veća Ljubljane rekao da ta odluka nije bila laka

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Pixabay/Miran Lesnik

Gradonačelnik Ljubljane Zoran Janković saopštio je danas da će se na lokalnim izborima u novembru kandidovati za još jedan mandat.

On je u Ljubljanskom zamku, gde je održana svečana sednica Gradskog veća Ljubljane rekao da ta odluka nije bila laka i da je trajala dugo, prenosi RTV Slovenija.

“Na jednoj strani je 20-godišnje iskustvo, na drugoj velika odgovornost. Odgovornost za ovaj najlepši grad, sve Ljubljančanke i Ljubljančane. Odgovornost za moje koleginice i kolege, najbolje ekipe koja radi srcem. Zato je moja odluka jasna. U novembru ću se kandidovati za gradonačelnika Ljubljane”, rekao je Janković.

BONUS VIDEO:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar