Ministar finansija Siniša Mali danas je obišao radove na izgradnji Nacionalnog stadiona i takođe odigrao prijateljski meč.
“Danas smo na fudbalskom terenu pored gradilišta Nacionalnog stadiona odigrali prijateljski meč – investitori protiv izvođača radova”, napisao je ministar na svom Instagram nalogu.
Mali se zahvalio svojoj ekipi iz Ministarstva finansija i Građevinske direkcije Srbije, koja je, kako kaže, ovog puta odnela ubedljivu pobedu rezultatom 6:3!
“Da se nismo opustili na kraju, bio bi još bolji rezultat”, našalio se.
View this post on Instagram
“Hvala i izvođačima na fer i sportskoj borbi! Ovo je pravi primer timskog duha – jer samo zajedno možemo da završimo ovako veliki i značajan projekat za našu Srbiju.
“Inače, na gradilištu Nacionalnog stadiona dnevno radi oko 500 radnika, a radiće se u smenama, po 20 sati dnevno, kako bi radovi bili završeni na vreme. Potpuno smo posvećeni ovom poslu, kao i celom Expo projektu, koji će potpuno promeniti lice naše zemlje!”, zaključio je ministar.
BONUS VIDEO:







Komentari (0)