ZILHA se prvi put oglasila za medije i imala da kaže samo jedno za DRAGANU i EDA! (FOTO)

U čudu je!

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
foto:ScreenShot/Instagram

Edis Edo Fetić učesnik je rijalitija “Zadruga” gde je javno, pred milionskim auditorijumom, u ljubavnoj vezi sa Draganom Mitar, dok je suprugu Zilhu sa decom ostavio u porodičnoj kući u Novom Pazaru.

 

 

View this post on Instagram

 

???

A post shared by KARIŠIK ZILHA (@zzilhaaa) on

Njegova zakonita supruga Zilha nije se do sada oglašavala u medijima, a novinari televizije “Pink” danas su pokušali sa njom da stupe u kontakt. Ona je samo kratko rekla da nema komentar na sva dešavanja između supruga i njegove ljubavnice Dragane:

Oglasio se EDOV najbolji prijatelj: Veza sa DRAGANOM će pući! Njih dvoje spaja samo zatvorenost i osuđenost jedno na drugo! (FOTO)

“Nemam nikakav komentar, ništa me ne zanima”, rekla je Zilha preko poziva u “Premijeri”.

Kako je rekao novinar, Zilha nije želela da izađe napolje i istakla je da je u čudu zbog onog što se dešava. Ona je otkrila da su deca u stanu kod Edove majke, kao i da je uspela je da ih sačuva. Ona je odlučila da ne daje izjave.

Pratite nas i putem iOS i  android aplikacije – Objektiv.rs 

Izvor: Objektiv.rs, Pink

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar