Drogiran i bez vozačke dozvole divljao po ulicama Beograda: Vozio 140 na sat gde je ograničenje 60!

Vozač je zadržan u službenim prostorijama i protiv njega je podneta prekršajna prijava

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Instagram/MUP Srbije

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave saobraćajne policije, presretačem su zaustavili i isključili iz saobraćaja dvadesetdvogodišnjeg vozača „audija“ koji je upravljao vozilom pod dejstvom kanabisa i amfetamina.

On je u Ulici Marka Čelebonovića u Beogradu upravljao vozilom brzinom od 139 kilometara na čas, na delu puta gde je ograničenje brzine 60.

Daljom kontrolom utvrđeno je da dvadesetdvogodišnji muškarac nema položen vozački ispit.

On je zadržan u službenim prostorijama i protiv njega je podneta prekršajna prijava.

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar