PEVALA JE SA NAJPOPULARNIJOM GRUPOM, PA NESTALA: Pevačica se odselila u Ameriku, danas se o njoj malo zna

Pevačica je bila članica grupe od osnivanja do 2003. godine, a umesto nje došle su Jana Šuštaršić i Jelena Pudar

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Youtube/Printscreen/catpeopleband

Goca Ponjavić postala je poznata javnosti kao pevačica grupe “Neverne bebe”, sa kojom je otpevala hitove “Dvoje”, “Ljubav” i “Stranac”.
Međutim, u jeku popularnosti donela je odluku da se povuče sa scene i započne potpuno drugačiji život.

Pevačica je bila članica grupe od osnivanja do 2003. godine, a umesto nje došle su Jana Šuštaršić i Jelena Pudar. U međuvremenu Gorica se zaljubila, udala i napustila Srbiju. Svoju mirnu luku pronašla je kraj pilota sa kojim danas živi na Floridi i sa kojim ima ćerku.
Nije poznato čime se bavi u Americi, ali muzika svakako više nije njen izbor. Pored svog prezimena Gorica je dodala i muželjvljevo Kunc.

Pevačica se posvetila porodici, a sudeći po njenim objavama na Instagramu sve je podređeno njenoj naslednici.O njoj je nedavno govorio i njen nekadašnji kolega, frontmen grupe Milan Đurdević i otkrio da će ona uskoro posetiti Srbiju.
– Gorića će biti gost na turneji povodom trideset godina, doći će iz Amerike i biće tu na pet, šest koncerata koje ćemo da radimo. Mislim da ljudi i kada više ne rade zajedno mogu da ostanu prijatelji. To nije prepreka- rekao je Milan.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by NEVERNE BEBE (@nevernebebe)

Izvor: Objektiv.rs, Blic

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar