Partizan je eliminisan od moldavskog šampiona u plej-ofu Lige konferencija ukupnim rezultatom 3:2, fudbaler crno-belih Danilo Pantić smatra da su na ovoj utakmici ispali nezreli.
U revanšu Partizan je vodio sa 1:0, ali je Šerif preokrenuo i na kraju slavio rezultatom 3:1.
– Krenuli smo dobro. Od tog penala je sve krenulo nizbrdo. Imao sam utisak da možemo da im damo još jedan ili dva i zatvorimo utakmicu pre toga. Na kraju nismo uspeli da se vratimo u meč. Glupo smo ispali. Ispali smo nezreli – rekao je Pantić i dodao:
– I sada mislim da smo bolji i kvalitetniji, ali eto, to je fudbal.
Trener Partizana rekao je nakon utakmice “da se porazi dešavaju”.
Bonus video:







Komentari (0)