Pantić nakon poraza: “Ispali smo nezreli, bolji smo, kvalitetniji”

U revanšu Partizan je vodio sa 1:0

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto/partizan.rs

Partizan je eliminisan od moldavskog šampiona u plej-ofu Lige konferencija ukupnim rezultatom 3:2, fudbaler crno-belih Danilo Pantić smatra da su na ovoj utakmici ispali nezreli.

U revanšu Partizan je vodio sa 1:0, ali je Šerif preokrenuo i na kraju slavio rezultatom 3:1.

– Krenuli smo dobro. Od tog penala je sve krenulo nizbrdo. Imao sam utisak da možemo da im damo još jedan ili dva i zatvorimo utakmicu pre toga. Na kraju nismo uspeli da se vratimo u meč. Glupo smo ispali. Ispali smo nezreli – rekao je Pantić i dodao:

– I sada mislim da smo bolji i kvalitetniji, ali eto, to je fudbal.

Trener Partizana rekao je nakon utakmice “da se porazi dešavaju”.

Bonus video:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar

Izdvojeno za vas