Partizan i Budućnost iz Podgorice su završili posao.
Ekipu crno-belih je napustio privremeno Periša Pešukić, crnogorski fudbaler koji je letos stigao u Humsku upravo iz Budućnosti.
Sada se vraća tamo na šestomesečnu pozajmicu.
Ove sezone mladi bek je odigrao svega 180 minuta za Partizan.
Igrao je na dve utakmice, protiv Rada u prvenstvu kada su crno-beli slavili sa 3:0 i protiv Vodojaže u Grošnici kada je klub iz Humske bio bolji rezultatom 6:0.







Komentari (0)