Vođa “škaljarskog klana” Jovan Vukotić, koji je ubijen u Istanbulu, u Turskoj se skrivao sa pasošem Severne Makedonije, pod imenom Georgi Andonov, saznaju crnogorski mediji.
Zločin se dogodio u četvrtak uveče oko 20 sati naočigled Vukotićeve nevenčane supruge Maše M., koja je u drugom stanju i maloletne ćerke.
Prehodno, za nepuna tri meseca ubijeni su u Budvi Milić Šaković, u Hrvatskoj Goran Vlaović i konačno u Turskoj Jovan Vukotić, koji je slovio za vođu “škaljarskog klana”.
– Vukotić je ubijen dok je bio u automobilu sa suprugom i malom ćerkicom. Napadači su prišli automobilu na motoru i zapucali. Vukotić je pogođen sa više hitaca, a na sreću njegova supruga i devojčica nemaju nikakve povrede – stoji u saopštenju policije posle pucnjave, u kom se dodaje da su posle ispaljenih hitaca napadači dali gas i pobegli.
Lekari su pokušali da ukažu pomoć Vukotiću, ali mu nije bilo spasa.
BONUS VIDEO:







Komentari (0)