HOROR u Gnjilanu: Devojčica prijavila dvojicu muškaraca za silovanje – pakao trajao mesec dana

Pre nekoliko dana je 11-godišnja devojčica u Prištini prijavila policiji da ju je silovalo pet osoba

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Shutterstock

Nakon devojčice iz Prištine, kosovskoj policiji, prijavljen je još jedan slučaj u kojem je maloletna devojčica prijavila da je bila žrtva silovanja i to u periodu od mesec dana

Maloletna devojčica iz Gnjilana prijavila je kosovskoj policiji da su je u periodu od marta do aprila ove godine silovala dvojica muškaraca, prenosi Reporteri. Kako je saopštila Kosovska policija, dvojica osumnjičenih u ovom slučaju su uhapšena i nalaze se u pritvoru. Za sada drugi detalji slučaja nisu poznati.

– Maloletna žrtva je dala izjavu da su je silovala dva odrasla muškarca. Osumnjičeni su uhapšeni i odlukom tužioca im je određen pritvor – navodi se u izveštaju.

Pre nekoliko dana je 11-godišnja devojčica u Prištini prijavila policiji da ju je silovalo pet osoba, a ovaj slučaj je izazvao brojne reakcije. Petorica osumnjičenih se trenutno nalaze u pritvoru.

BONUS VIDEO:

Izvor:

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar