Nisu baš najbolje startovali fudbaleri Bolonje u Seriji A na startu sezone.
Navijači su odmah odlučili da iskažu svoje nezadovoljstvo, koji su napali Sinišu Mihajlovića, zaboravljajući da je on celo leto proveo na hemoterapijama.
Kritike su izgleda prešle granicu, što je naljutilo Sinišinu ćerku Viktoriju koja je morala da se oglasi na društvenim mrežama.
– Nikada ne pišem ovakve stvari na mrežama, trudla sam se da ne gubim vreme sa ljudima koji se kriju iza tastatura i tako ispoljavaju svoje frustracije, ali kada se pređe granica onda nešto moram da kažem – počela je Viktorija i nastavila:
– Ne smatram da je ispravno mešati posao i privatni život. Hoćete da uvredite mog oca, ili da kritikujete njegov rad, samo napred. Ali kada je reč o porodici, njegovom zdravlju i mnogim drugim zaista sramnim stvarima koje sam pročitala, omnda to više ne prihvatam. Ovo što pišete je užasavajuće. Ne zaboravite da govorite o čoveku, ocu, da ima i decu koja mogu da čitaju to što pišete i da ih to jako pogodi. Stidim se u vaše ime.
Bonus video:







Komentari (0)