Oglasila se Marija Kulić, evo šta se dešava sa Miljanom: Zamolila za pomoć, jedna stvar joj HITNO treba

"Pustili su me da budem pored Miljane"

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju

Zdravstveno stanje Miljane Kulić i dalje je veoma loše, a njena majka Marija je progovorila o tome šta je njenoj ćerki hitno potrebno kako bi joj se stanje poboljšalo.

Marija Kulić otkrila je da je sve vreme uz Miljanu koja je juče operisana i kojoj su lekari odstranili slezinu:

– U bolnici sam i čekam. Sve vreme sam uz nju, pustili su me da budem pored Miljane. Ona spava, a i dalje je neizvesno. Juče su joj dali 2,5 litre krvi, ali ne znam da li će biti potrebno još i da li imaju dovoljno – kaže Marija koja apeluje na sve koji su u prilici pošalju Miljani neophodne vitamine:

– Ono što nam je sada potrebno su vitamini američki B12 od 1000 mikrograma i D3 vitamin. Ali obavezano u kapima ili za infuziju. Najkvalitetniji su u Americi, ovde na našem tržištu su lošiji, a i iscrpljene su zalihe vitamina. To je ono što nam je hitno potrebno, pa ako može neko iz inostrantsva da se javi i pošalje – kaže uznemirena Marija Kulić.

Podsetimo, Miljana je u Turskoj pre nedelju i po dana imala operaciju smanjenja želuca koja se po njenom dolasku u Srbiju iskomplikovala, te je rijaliti učesnica završila u Novom urgentom centru u Nišu gde su joj lekari odrstranili slezinu.

BONUS VIDEO:

Izvor: Objektiv.rs, Informer

Komentari (1)

  1. Pa ženo, kupi cerki vitamine! Toliko ste zaradili u rijalitiju da je sramota da tražiš. Ne služi novac za provod i putovanja vec i za lekove i lekare.

    Odgovori

Ostavite komentar