Srpski državljanin izrešetan je na brani Rules u Španiji dok je Bosanac (41) teško ranjen u pucnjavi koja se dogodila u utorak uveče oko 19 sati u blizini Granade u Španiji, policija sumnja da je motiv pucnjave obračun bande vezan za narkotike.
Kako je naveo španski portal Ideal, Bosanac je operisan i nije životno ugrožen, a Civilna garda vodi istragu.
– Bosanski državljanin je ranjen u predelu stomaka i nije životno ugrožen. On je ubrzo nakon pucnjave helikopterom prevezen u bolnicu gde je operisan. Telo preminulog Srbina preneto je na institut za sudsku medicinu. On je pronađen izrešetan metkovima, hitna pomoć j epokušala da ga reanimira ali nije uspela u tome – piše ideal.es i dodaje da je Srbin preminuo na mestu gde je i pronađen sa prostrelnim ranama na telu.
Civilna garda pokerenula je istragu i sve ukazuje na to da je reč o kriminalnim bandama koje su se tu srele.
– Sumnja se da su se bande srele na brani kako bi raščistili račune vezane za trgovinu marihuane, ili krađu. Takođe sumnja se i da su ubice pobegle jednim ili sa više vozila. Više informacija o tome šta se tačno desilo policija bi trebalo da sazna od ranjenog muškarca. Međutim, on je trenutno na odeljenju intezivne nege i intubiran je. Kada se njegovo stanje bude poboljšalo policija će obaviti razgovor s njim – piše španski mediji.
BONUS VIDEO:







Komentari (0)