Meštani progovorili o ZLOSTAVLJANJU devojčice (14) kod Lazarevca: “Čuli smo DVE verzije”

Zatečena je u polusvesnom stanju

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Objektiv.rs/Tamara Gak, Shutterstock

U koordinisanoj akciji beogradske policije, podsetimo, u Lazarevcu je uhapšen I.J. (20) koji je u petak, u obližnjem selu Arapovac, pokušao da obljubi 14-godišnju devojčicu.

Komšije nesrećne devojčice kažu da su šokirani i potreseni.

– U pitanju je jedna divna porodica i ona je divno dete. Ne možemo da verujemo da bi iko mogao da joj uradi tako nešto. Oni su jutros otišli za Beograd na saslušanje i da je posete, tamo leži u bolnici – rekle su komšije. Meštani su ispričali da su čuli dve različite priče.

– Ako je istina to što kažu zaslužuje najstrožiju kaznu. Čuli smo dve priče. Prva je ta da je napastvovao, a druga da su njih dvoje bili u vezi i da su njeni bili protivnici jer je on stariji od nje – objasnili su oni.

Osumnjičeni je privreden i određeno mu je zadržavanje u trajanju do 48 sati a danas će biti sproveden na saslušanje u Više javno tužilaštvo u Beogradu pod sumnjom na pokušaj obljube nemoćnog lica.

Naime, devojčica je u selu Arapovac sa društvom proslavljala kraj školske godine. Navodno je popila nekoliko piva i sela u auto s njim pa su se odvezli u nepoznatom pravcu i na nepoznatu lokaciju gde je navodno došlo do pokušaja obljube.

On ju je potom vratio na mesto odakle su pošli a zatečena je u polusvesnom stanju.

BONUS VIDEO:

Izvor: Kurir

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar