OPLJAČKANA sestra Nataše Bekvalac! Kamera SNIMILA sve: “Uzeo novac i izašao za dva minuta” (VIDEO)

Dragana je zatečena počinjenom krađom

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
FOTO: ATA Images, Aleksandar Yesch Jesic, Printscreen

U salonu koji drži sestra Dragana Bekvalac, Našina sestra, u Novom Sadu upao je provalnik i opustošio sve što je našao.

Kako je Dragana napisala na Instagramu, nepoznato lice provalilo je u objekat u Novom Sadu, a tom prilikom provalnik je pričinio veliku materijalnu štetu.

 

Прикажи ову објаву у апликацији Instagram

 

Објава коју дели Dragana Bekvalac (@draganabekvalac72)

– Šta da vam kažem, ako neko prepozna ovog “profi šmekera” neka se javi na telefon. Do tada čekamo da policija uradi šta može – napisala je ona i dodala:

– Puno slučajnosti, nije uključen alarm, tačno otvorene dve ladice gde stoji novac i sve to za dva minuta. Neverovatno, ali istinito – objavila je ona na društvenim mrežama uz video krađe.

“Baš je fino i elegantno odradio sve”, “Ovo je žalosno, zaista puno slučajnosti i lik koji je spreman za skijanje. Pa tog su morale da snime i kamere ostalih objekata u ulici”, neki su od komentara na ovaj slučaj krađe.

BONUS VIDEO:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar