Skaut Crvene zvezde Dušan Anđelković govorio je nedavno za ruske medije o aktuelnoj situaciji sa koronavirusom.
On se tom prilikom dotakao Branislava Ivanovića koji kao kapiten predvodi Zenit iz Sankt Peterburga ka novoj tituli.
– Baneta poznajem jako dobro. Igrao je u Engleskoj toliko godina. Svi su mislili da u Zenit dolazi samo kako bi završio karijeru, ali on i dalje pokazuje top nivo fudbala – istakao je Anđelković.
Nije pričao sa ZIDANOM! „Morao sam da popušim 250 CIGARA ZA 10 MINUTA!”
Potom dodaje:
– Verovatno je iluzorno pričati o tome šta je sve uradio dok je bio deset godina u Čelsiju, ali meni je jako drago što ga vidim kako igra sjajan fudbal i dalje. Sjajan je igrač koji i dalje može da odgovori najvišim zadacima. Mogao bi i sad da igra u reprezentaciji Srbije.
Anđelković se oglasio i povodom navoda da bi Ivanović karijeru mogao da završi u Crvenoj zvezdi.
Najnovije sportske vesti čitajte i na našoj iOS i android aplikaciji – Objektiv.rs
– Svi bismo voleli da ga vidimo u Crvenoj zvezdi. Ali, to je samo priča. Ne znam ništa o njegovom povratku u Srbiju, sve su dosad bile samo spekulacije.
Inače, Ivanoviću na leto ističe ugovor sa Zenitom i neće biti produžen po svemu sudeći.
Začkoljica je nastala u dužini trajanja ugovora, jer Bane traži dvogodišnji, a Rusi nude jednogodišnji plus jednu godinu produžetak.
Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook i Instagram – Objektiv.rs
Ruski mediji u decembru su najavili da će bivši kapiten srpske reprezentacije karijeru završiti upravo na stadionu Rajko Mitić.
ŠTA SU TI PARE! Francuzi u problemu! Moraće da igraju UPRKOS KORONI?!







Komentari (0)