Voditeljka i bivša zadrugarka Jelena Pešić izgovoriće sudbonosno “da” Mladenu Vuletiću u subotu. Jelena nam je otkrila da li je uzbuđenja kao i da li je sve spremno za veliko slavlje.
– Iskreno jesam, jako sam uzbuđena, spavam u proseku četiri sata zbog uzbuđenja – rekla je Jelena, a onda otkrila da je sve spremno za slavlje.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
– Spremno je sve, jos samo par detalja i sitnica da se završi. Mladen i ja želimo da naši gosti uživaju u svakom trenutku svadbe, pa smo samim tim pazili na dosta detalja. Mladen broji dane, jedva čeka da čuje da li uzimam njegovo prezime, a to će ostati moja tajna do trenutka venčanja. Inače, imamo tremu oboje po prvi put, ali više zbog toga da li će sve biti kako smo zamislili – rekla je bivša zadrugarka, a onda otkrila da još uvek nisu saznali pol deteta:
– Pol bebe još uvek ne znamo, to ćemo saznati na dan svadbe zajedno sa svim gostima, jedva čekamo – rekla je Jelena za Telegraf Jetset.
View this post on Instagram
BONUS VIDEO:







Komentari (0)