Pevač hitno primljen u BOLNICU! Ćemo čeka na ozbiljnu operaciju, evo koliko neće smeti da zapeva!

Popularni pevač je i ranije imao zdravstvenih problema

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Youtube Printscreen

Pevač Amel Ćeman Ćemo primljen je u Klinički centar gde čeka operaciju grla.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Njemu su obavljeni svi pregledi, i dijagnostikovana tonzila grla, koja se vodi i kao tumor. Nakon intercencije, Ćemo neće smeti mesec dana ni da pomisli da se lati mikrofona, a kamoli da zapeva.
Inače, popularni pevač je i ranije imao zdravstvenih problema, a u jednom periodu bio je čak na ivici života i smrti.

– Nemam običaj da za medije iznosim privatne probleme, ali ovog puta sam prinuđen da napravim izuzetak. Na moju veliku sreću, a korak me delio od velike nesreće, uspeo sam da sačuvam zdravlje zahvaljujući timu hitne pomoći VMA, na čelu sa načelnikom hitne pomoći VMA doktorom Milanom Jovanović.
– Voleo bih da me razumete jer ne bih otkrivao dijagnozu, samo ću naglasiti da zbog stručnosti i brzine lekara izbegao sepsu. Trenutno sam na terapiji, pridržavam se lekarskog upustva i primam redovno terapiju. Sad je sve u najboljem redu, kako je moglo biti. Ukoliko sve bude išlo po planu lekara, operacija neće biti potrebna. Iskoristio bih priliku da se izvinim svojoj publici i saradnicima, što sam morao da otkažem nekoliko nastupa. Ipak je zdravlje najpreče! – rekao nam je ljubazan Ćemo tada.

BONUS VIDEO: 

Izvor: Objektiv.rs, Kurir

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar