Karikaturista Dušan Petričić, koji radi u medijima koji se nalaze pod uređivačkom kontrolom lidera Stranke slobode i pravde Dragana Đilasa i njegove desne ruke Marinike Tepić, sramno je napao ministarku za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Srbije Dariju Kisić Tepavčević.
Premijerka Ana Brnabić odgovorila je na skandalozne uvrede i samo sa jednom komentarom postavila karikaturistu na svoje mesto.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
– Petričić kaže da je Darija Kisić Tepavčević osoba “sumnjivih moralnih kvaliteta” sa “karakternim biografskim kapitalom sumnjivih vrednosti”. Dajte gospodinu političkom komesaru ogledalo – napisala je premijerka Ana Brnabić.
Podsetimo, karikaturista Dušan Petričić često napada i predsednika Srbije Aleksandra Vučića.
SRAMOTNO: Đilasovi Petričić i Teodorović Srbe i predsednika Vučića nazivaju nacističkim zlom! (FOTO)
Tako je jednom prilikom objavio i tvit na kome predsednik Vučić zaliva drvo koje niče iz saksije na kojoj je nacrtan simbol srpstva, četiri slova S. Na krošnji drveta nacrtan je kukasti krst, a o više o tome pročitajte klikom OVDE.
BONUS VIDEO:







Komentari (0)