Radonjić realan nakon pobede nad Bajernom: Trener Zvezde objasnio šta je presudilo na meču!

Odlično je igrao šampiona ABA lige pre svega u napadu

Košarkaši Crvene zvezde upisali su važnu pobedu protiv ekipe Bajerna rezultatom 81:78 u okviru 16. kola Evrolige.

Nakon meča medijima se obratio trener crveno-belih Dejan Radonjić.

Bila je ovo teška utakmica. Na početku smo imali mnogo problema sa skokom u napadu Bajerna, a u drugom poluvremenu smo i dalje imali nevolja sa tim, ali je ipak bilo bolje. U poslednjim minutima smo bili dobri na oba kraja parketa. Pogodili smo neke važne šuteve, odigrali smo pametno u napadu i na kraju došli do pobede – izjavio je Dejan Radonjić posle utakmice.

Zvezda već u nedelju igra protiv Borca u okviru ABA lige, a u sredu gostuje Efesu u Evroligi.

Nepristojan potez Trinkijerija: Bivši trener Partizana pokušao da ponizi Zvezdinog PR-a! (VIDEO)