Ludnica u Veneciji: Skjavone predao fener Kaljariju u velikoj pobedi Salernitane (VIDEO)

Ampadu im je pomogao svojim isključenjem u 67. minutu

Fudbaleri Salernitane pobedili su Veneciju rezultatom 2:1 u okviru desetog kola Serije A.

Domaći fudbaleri su došli u vođdstvo u 14. minutu preko Matije Aramua i sa tim rezultatom se otišlo na pauzu između dva poluvremena.

Gostujući fudbaleri su izjednačili preko Federika Bonacolija u 62. minutu, da bi fudbaler Venecije Itan Ampadu u 67. minutu dobio direktan crveni i tako je ostavio svoje saigrače na cedilu.

Igrači Salernitane su to uspeli da iskoriste i u 95. minutu su uspeli da stignu do pobedonosnog gola, a heroj je Andrea Skjavone i ovim rezultatom su predali fenjer ekipi Kaljarija, koju očekuje meč protiv Rome 27. oktobra.

Venecija u narednom kolu gostuju Đenovi, dok Salernitana dočekuje Napoli.