Ronaldo besneo na Solskjera i saigrače: Psovao sebi u bradu i ljutito vrteo glavom nakon remija (VIDEO)

Neprijatne scene na "Old Trafordu"

Premijera sedmog kola Premijer lige nam je donela uzbudljiv meč između Mančester junajteda i Evertona koji je završen bez pobednika – 1:1.

Kada su izašle startne postave, svi su verovatno ostali u šoku.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Ole Gunar Solskjer je na klupi ostavio Kristijana Ronalda, Pola Pogbu, Džejdona Sanča, Džesija Lingarda, a na kraju mu se to obilo o glavu.

U završnici prvog poluvremena je Entoni Marsijal postigao gol, a u 57. minutu su ušli Sančo i Ronaldo umesto Marsijala i Kavanija, da bi samo osam minuta kasnije usledilo novo iznenađenje u vidu izjednačujućeg pogotka Evertona za 1:1, što je bio i konačan rezultat meča.

Na kraju je Kristijano Ronaldo bio vidno iznerviran i stadion napustio psovajući sebi u bradu i nevoljno vrtevši glavom kao da ne veruje šta je Solskjer uspeo da uradi.