Augsburg šokirao Borusiju: Sedmica Bajerna protiv nejakog Bohuma (VIDEO)

Videli smo ukupno osam golova, ali samo na dve utakmice od četiri

Fudbaleri Bajerna iz Minhena došli su do ubedljive pobede nad ekipom Bohuma od 7:0 u okviru petog kola nemačke Bundeslige.

Sve je počelo pogotkom Liroja Sanea u 17. minutu, da bi posle samo petnaestak minuta već bilo 3:0 golovima Kimiha i Gnabrija.

Do kraja poluvremena “Bavarci” su već uspeli da spakuju poker u golu Bohuma, a ovoga puta to je bio autogol Lampropulosa.

Sličan scenario je viđen u nastavku meča, pa su se tako redom upisivali Levandovski, pa Kimih po drugi put i na kraju Čupo-Moting.

Još jedan pogodak je viđen na preostala tri susreta, a on je bio delo Florijana Niderlehnera, kojim je doneo pobedu Augsburgu nad Borusijom Menhengladbah od 1:0.

Remi bez pogodaka 0:0 viđen je na ostala dva meča između Arminije Bilefild – Hofenhajm i Majnc – Frajburg.

Gol Kostića nedovoljan za pobedu Ajntrahta: Štutgart izvukao remi sa igračem manje (VIDEO)