Lekari IGRALI BALET jer su pacijenti izlečeni od koronavirusa! Snimak koji je ZAPALIO internet! (VIDEO)

Iz te je bolnice u kratkom roku otpušteno šest pacijenata

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto/ Youtube printscreen/ South China Morning Post

Medicinsko osoblje jedne bolnice u jugoistočnoj kineskoj provinciji Anhuej od sreće je zaplesalo u dvorištu nakon što je više izlečenih pacijenata otpušteno iz bolnice.

Danima su se protiv koronavirusa neumorno borili na “na prvoj liniji”, a onda su si uzeli trenutak odmora i otplesali deo iz baleta Labudovo jezero.

Iz te je bolnice u kratkom roku otpušteno šest pacijenata, a u celoj zemlji izlečeno je 32.000 pacijenata.

Njihov radosni ples dirnuo je milione korisnika na internetu.

“Neodoljivi su i zaslužuju puno poštovanja”, “Oni su pravi anđeli”, samo su neki od komentara.

Pratite nas i putem iOS i  android aplikacije – Objektiv.rs

Izvor: Večernji list

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar