Folk pevačica Jelena Gerbec proteklih dana je snimala kadrove za svoj novi spot za pesmu “Ujedam”. Danas je predstavila najavu ekranizacije ove pesme, uz komentar:
– Toliko sam srecna i uzbuđena ljudi! Jedva čekam subotu!
Kako izgleda tizer pomenutog spota, pogledajte u snimku ispod!



Komentari (0)