Crvena zvezda je krenula u potragu za pojačanjima za narednu sezonu i glavna akvizicija bi trebalo da bude Aleksandar Dragović.
Ipak, štoper Bajera iz Leverkuzena je veoma tražena roba i biće teško Zvezdi da se izbori za njegov potpis, pa je počela da razmišlja u alternativnim pravcima i pronašla je novo rešenje.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
Kako saznaje Maxbet sport, Vukašin Jovanović bi mogao ponovo da obuče dres crveno-belih. Zlatni orlić završava svoju epizodu u Bordou i neće imati ništa protiv da pojača redove srpskog šampiona.
Nakon Crvene zvezde, Jovanović je otišao u Zenit, odakle je poslat na pozajmicu upravo u Bordo koji ga je na kraju otkupio od Rusa. Međutim, u Francuskoj nije dobio adekvatnu šansu, pa je u sezoni 2018/19 bio prosleđen na pozajmicu u Eibar.
Bili kako bilo, Jovanovićeva karijera je odavno u silaznoj putanji, a ne postoji bolje mesto od Zvezde gde bi mogao da se vrati u formu i bude igrač kakav je projektovano da bude. Štoper je i dalje veoma mlad, pošto ima tek 25 godine.
Zvezdin “četverac” na prodaju: Kad bi svi otišli, crveno-beli bi uzeli preozbiljne pare!







Lose znas... Nekad je pametnije cutati...
Koliko ja znam, on nije štoper, nego zadnji vezni..